Posiadanie kasy fiskalnej to dla wielu właścicieli przykry obowiązek. Nie musi tak być. Drukowanie paragonów może być łatwe i przyjemne.

Wykonaliśmy już wiele integracji drukarek z różnymi sklepami internetowymi.

Jakie zalety ma integracja drukarki z baselinkerem?

Przede wszystkim drukowanie paragonu trwa o wiele szybciej. Jednym przyciskiem załatwiamy wybieranie produktu, wpisywanie ceny. To wszystko za nas robi baselinker i przekazuje dane do drukarki.

 

Niewątpliwą zaletą paragonów drukowanych przez drukarkę fiskalną bezpośrednio z baselinkera jest to, że drukuje się na nich numer zamówienia z systemu. Dzięki temu, gdy przychodzi do nas zwrot towaru bez wypisanego formularza zwrotu, jesteśmy w stanie dojść od kogo to przesyłka na podstawie paragonu. 


Tomasz, właściciel internetowego sklepu obuwniczego

Zaletą jest również to, że nie ma możliwości pomyłki przy wpisywaniu ceny. Ile razy pomyliliście się wpisując kwotę o jedną cyfrę za dużo. Po integracji nie ma takiej możliwości. Jednym przyciskiem drukujemy wszystko co jest w zamówieniu baselinkera.

Akcje automatyczne a drukowanie paragonu

Dodatkową ciekawą opcją związaną z paragonami jest możliwość wykorzystania tej czynności przy akcjach automatycznych. Wykorzystaliśmy tę możliwość w sklepie internetowym, gdzie właściciel miał problem z pracownikami, którzy zapominali o wystawieniu paragonu. Napisaliśmy dla niego skrypty, które kontrolowały czy paragon został wystawiony po odebraniu paczki przez kuriera. W momencie, gdy występowała taka sytuacja klient zostawał automatycznie informowany specjalnym raportem na adres e-mail.